SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65 m² kati i 4-te, ne Qender te qytetit
Çmimi :
€110,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
119191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe 65 m² plus terasë 10 m² në katin e 4-të. Banesa është ndërtim i vjetër, gjendet afër Rektoratit, në qendër të Prishtinës dhe ka pamje fantastike të qendrës së qytetit nga terasa. Banesa ka këtë renditje :
- Sallon të madh
- Kuzhinë te madhe me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- Koridor të gjatë
- Banjo
- Terasë
Lifti punon me rregull, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.
Banesa është e renovuar dhe poashtu ka bodrumin 5m2. Ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).
Çmimi: 110.500 € , (1700 € per m²)

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »