SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lokali ipet me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
119192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
lokali Ipet me qira ka hapsir 120 metra katror osht I gatshem per pun dhe ka lartsi 3 metra Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mustaf
37744171299
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »