SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa ne lagjen e spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
119222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit, rruga Muharrem Fejza afer Chelsea Point. Gjendet ne katin e pare poashtu ka kete rendi: sallon kuzhine, banjo, dy dhoma gjumi, korridor, dhe ballkon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sinan
Prishtinë
044851783
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »