SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese luksoze per shitje ne Dardani 70m2
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
119230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani te ora, afer Raiffeisen bank (Blloku 7 - Hyrja 1)

Banesa ka 70m2 dhe ndodhet ne katin 4. Ka 2 dhoma gjumi, dhomë dite, trepezari, kuzhine te hapur dhe 2 banjo.

Eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar, me nxemje qendrore, Ka parket dhe dritare te reja. Ndertim i vjeter, depozit uji 400L dhe pompë uji. Lifti eshte i ri dhe dyert kryesorje te hyrjes se baneses hapen me chip RFID.

Me shume detale mund te gjeni ne fotot e bashkangjitura dhe ne planin 2D/3D ne linkun e meposhtem.

plus.floorplanner.com/4duw1p 
youtu.be/YUHtFIpVTRk 

Qmimi i qarasë eshte 330 €/muaj. Qmimi i shitjes se baneses eshte 95.000€.

Te interesuarit ju lutem me kontaktoni vetem permes VIBER ne tel 044120270 (8AM-9PM).

Falemnderit per interesim.
Valoni
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
VIBER:044120270
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »