SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese ne dragodan
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa ka 80m katror , 2 dhoma gjumi kuzhin dhe sallon , 1 banjo 1 wc dhe ,1 shpajz ,1 ballkon . banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e dyt dhe posedon lift.
BANESA GJENDET PERBALL komunes se re .
qmimi 400 me garazh , 350 pa garazh.
TEL. 044113860
Informata rreth publikuesit
Fitim
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »