SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 4 dhomshe tek Lorik Center - Prizren
Çmimi fillestar :
€100,000.00
Ju kurseni :
€99,901.00 (100% zbritje)
Çmimi :
€99.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
119252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese 4 dhomshe ne shitje ne qender te Prizrenit
Çmimi :100.00 €
Dhoma gjumi :3 Banjo :2
Madhësia :banesa 107 m² dhe terraca 80 m2(kati 1) komplet në lostë poseduese.
Ekstra :Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkont, Parking
Përshkrimi :Ekstra :Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kop, Ballkon,
Lokacioni: Rruga e De Rada pn , objekti firmes MIRI shpk , Prizren.ndertrsa tek LORIK CENTER.
Siperfaqe: 107 m2 banim , + 80 m2 terrace kati i pare.

Renditjet:
- 3 Dhoma gjumi
- Sallon me Kuzhinë
- 2 Banjo
- Ballkon 80 m2
-
Posedon:
- Nxemje Qendrore
-
-
- me flete poseduese (perkthet menjeherë).
-
Çmimi shites : 100.000 € pa mobilje .
Cel : 049303080 dhe 049184702
Informata rreth publikuesit
Korab
Prizren
049303080
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »