SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Zyre 60m2 me qira në Qendër, përballë Hotel SIRIUS.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:13
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
119262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 60m2 me qira në Qendër, përballë Hotel SIRIUS.
Zyrja gjendet në qendër, në Rr. Agim Ramadani, përballë Hotel SIRIUS dhe është në katin e II-të.
*Ngrohje qëndrore me qytet (TERMOKOS).
Zyrja ka këtë renditje:
2. Njësi pune
1. Kuzhinë
2. Ballkona
1. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »