SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET BANESA ME QIRA NE TOPHANE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
119267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen tophane, banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, dy banjo, ballkon, eshte ne katin 6, lifti gjithmon funksional, uje dhe rryme 24h.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
+377 44 834 161
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »