SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira banesa 2 dhomëshe 64m2, kati 1, Kodra e Diellit (Banesat e Bardha)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
11927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa e mobiluar 2 dhomëshe 64m2 kati 1, lagjja Bregu i Diellit (Banesat e Bardha), afër shkollës Fillore "Iliria". Banesa ka dhomë dite me ballkon, kuzhinë të ndarë, korridor banjo, dhe një dhomë të fjetjes. Vetem per familjar. Cmimi 200 euro.
Tel
044 437 176
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
044 437 176
Xheladin Hana, Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »