SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje në qendër
Çmimi :
€110,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
119283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender kati 4 me 65 m2 .Banesa eshte e renovuar ka sallon,kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo ,ballkon ka lift si dhe parking me kartele vetem per banore,çmimi 110.500euro i negociushem.
www.intercapital-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »