SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shitet trualli prej 30Ari në lagjen PRISHTINA E RE.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:22
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
119293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli prej 30Ari në lagjen PRISHTINA E RE.
Trualli gjendet në mes të Pallatit të drejtësisë dhe Fshatit AMERIKAN.
Trualli mund të shitet edhe në pjesë të ndara 10-20 ose komplet 30Ari.

Çmimi 25,000Euro/ARI

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »