SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banese 4 dhomeshe ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
119294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banese 4 dhomeshe ne Prishtine. Banesa duhet te jete e gateshme per banim dhe te posedoj parkingun e vet. Pagesa behet kesh
044176691
Informata rreth publikuesit
xh
Prishtinë
0037744176691
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »