SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TOKË Bujqësore në Llapnasellë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:16
Madhësia :
10700 m²
ID e produktit :
119301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet TOKË Bujqësore në Llapnasellë, në rrugën e vjeter të Shkupit. Sipërfaqja (107 Ari). Nga rrethi i QMI-së, dhe HIB-it në drejtim te Llapnasellës, afër AGRO TRADE. Kjo rrugë e vjeter e ndan tokën me Objektet afër rrugës kryesore në magjistralen Prishtinë - Ferizaj.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »