SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Qender - prapa Hotel Sirius
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Qender, te Hotel Sirius. Banesa gjendet ne katin e 6 dhe eshte e mobiluar. Banesa eshte e re dhe e paperdorur.

Banesa posedon:
Kuzhine me sallon,
2 dhoma gjumi,
Ballkon,
Shpajz,
Banjo.

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »