SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë luksoze në Qendër tek Prime
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
119367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë luksoze e pabanuar më parë në Qendër të Prishtinës në lagjen Lakrishte tek #Prime Residence

89m²│2 Dhoma gjumi│Mobiluar│Garazhë
▁▁
Banesa gjindet në katin e 7-të të një objekti të sapo ndërtuar në Qendër të Qytetit të ashtuquajtur Prime Residence.

Mobiluar me shije nga një arkitekt i njohur në tregun tonë, banesa prej 89m² ka një shpërndarje shumë të mirë dhe është e pabanuar më parë.

E veçanta e kësaj banese përveq pozitës dhe orientimit shumë të mirë nga Jugu është edhe kuzhina dhe ambienti i ngrënies ku janë përdorur markat dhe materialet më ekskluzive.

Çmimi 850 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #banese #qira #qender #apartment #rent #prishtina #pristina
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »