SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Menyra me e leht per te bler banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:51
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
119370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paguaj 6166 euro me lidhje te kontrates dhe pjesen tjeter me rata
Banesa posedon :
o Qendrim ditor me kuzhine
o Dhoma e gjumit per prinder
o Dhoma e gjumit per femije
o Koridor
o Banjo
o Ballkon

Kjo banes mund te dizajnohet komplet sipas shijes se familjes tuaj

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »