SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
320 m²
Viti i ndërtimit :
2000
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
119373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne qender, ne mahalle te Hadumit, tek rruga kryesore. Ka 2 kate dhe podrum. 5 dhoma te gjumit, sallon, kuzhine dhe terpezari si dhe 4 banjo. Ka nxemje qendrore elektrike dhe solare. Gjindet ne qarshi te madhe me dalje direkt ne rruge. E pershtatshme per banim dhe per aktivitet afarist. Gjithsejt ka 3.2 ari truall. tel. 049144299
Informata rreth publikuesit
Astrit Leti
Prishtinë
049430000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »