SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Banesa gjendet afër komleksit Chelsea Point dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz
1. Ballkon
**Banesa shitet e Mobiluar

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »