SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines - Kodi 0687
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:44
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
119411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines - Kodi 0687

Lokacioni: Qendra e ngushte e Prishtines

Siperfaqe 65 m2 Neto

Kati 4

Renditjet:

- Sallon
- 2 Dhoma Gjumit
- Kuzhin me Trepezari
- Koridor
- Banjo
- Ballkon ( 10 m2 )

Posedon:

- Ndertesa eshte 10 kateshe ndersa banesa eshte ne katin e 4-te, pamjen e ka nga bibloteka kombetare dhe Radio Kosova, banesa shitet me kuzhine ndersa per mobiljet tjera varet nga bleresi. Çmimi diskutohet pak.

- Banesa ndodhet në vendin më të qetë të Prishtinës dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

- Lifti punon gjithmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.

- Banesa është e renovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

- Kjo banesë në qendrën e ngushtë të Prishtinës ndërrohet me 3 banesa ndërtime të reja (siperfaqe mesatare) në lagje tjera të Prishtinës ( Mati 1,Kalabria,Pejton,Lakrishte etj )

Çmimi €1700 m2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »