SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QIRA NE EMSHIR
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
360 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
119431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI ME QIRA NE EMSHIR AFER HOTEL GARDEN

Shtepia ka 360m² ne 5 ari truall, renditja si vijon:
1 sallon t'madh,
1 kuzhinè,
7 dhoma gjumi,
3 banjo,
2 terasa,
1 garazhè
Komplet e mobiluar.
Oborr 3.5 ari,
Shtepia ka ndriqim te mjaftueshem, gjelbrim, qetèsi dhe rehati per njerèz qe pelqejnè komoditetin e privatèsinè!

Qmimi: 1400 euro!

Agjensioni IMOBANIMI
Tel/Viber 045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »