SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
ID e produktit :
119451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa. 83 metra katror 2 dhoma gjumi plus sallon dhe kuzhine bashk. Lagjja Mati 1-,Bregu i diellit. kati i 5.

+37745 584 707, banesa posedon flete poseduese ,parking te mjaftueshem,uje 24 or,oxhak, lift etj.

Pronari Agim Terziu. Qmimi 699 euro metri katror,

Mobilet 10000 euro. qmimi osht i negociueshem.
Informata rreth publikuesit
Agim
Ferizaj
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »