SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Urgjent Shtepia te As Petrol)228/16
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:30
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
119464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e sa po ndertuar me 244m2 dhe 9 ari Truall (oborr) shtepia ka nje plan modern dhe shume te pershtatshem , ka 4 dhoma ,2 banjo dhe sallonin me oxhak dhe kuzhine te perbashket shtepia gjindet menjehere mbrapa As Petrol.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »