SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qera ne Pejton - te shkolla Faik Konica
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
119465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra me qera ne Pejton, te shkolla Faik Konica. Banesa gjendet ne katin e 2.

Banesa posedon:
Kuzhine,
4 dhoma,
2 Ballkona,
Banjo dhe WC.

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »