SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Dragodan
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
119469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Dragodan, perball amb. Amerikane te re. Banesa gjendet ne katin e 3 dhe eshte e pa mobiluar. Kuzhina kryhet nga pronari ndersa mobilohet me marreveshje.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine,
Dhome gjumi,
Banjo.

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »