SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira shtëpia 760m² në lagjen Arbëria ( Dragodan)
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
760 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
119474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira shtëpia 760m² në lagjen Arbëria ( Dragodan) Rr “Ahmet Krasniqi” përballë Agjencionit te patundshmërive “DORDOLECI”
Shtëpia është katër katëshe + podrum.
Secili katë i ka nga 190 m²

Shtëpia Posedon ne secilin kat nga :

1 Hapësirë të madhe (sallon me kuzhinë)
4 Hapësira për zyrë (dhoma gjumi)
2 Banjo
1 WC
1 Korridor
1 Ballkon të madh

1 Terasë te madhe afër 150 m²
4 Parking-a personal për vetura te mëdha ose 5 Parking-a për vetura te vogla

Shtëpia ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë dhe ka nxehje qendrore me Naftë
Dhe ne secilin kate i ka nga 4 klima(kondicioner)

Deri me tani kanë qenë zyrat e Ambasadës Amerikane
Shtëpia lëshohet me qira për zyre, atelie , Call Center, Organizata te ndryshme ,ordinanca private dhe për veprimtari të ndryshme dhe lëshohet për një kohë te gjatë

Çmimi i qirasë mujore është 3000€ + Shpenzimet
Çmimi për një katë është 750€ mirëpo nëse merret vetëm një kate mund të lëshohet kati i pare ose i katërt

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.662895, 21.152771

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »