SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj kate shtepie me qira_sistem banesor _2 kate_
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
119478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj 2 kate te shtepis me qira ne lagjen Sllovenia Sporti te hotel SIRIUS katet jan 110m2 te mobiluara ne teresi dhe me qmime te volitshme.
Kati 2 poesdon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon
- kuzhin
- banjo
- ballkon

Kati i 1 poesdon:
- dhome gjumi
- Sallon
- kuzhine dhe trapezari
- banjo
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »