SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
145 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
11948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap Apartamentin me qira , eshte ndertim i ri , eshte ne form te duplex , posedon dhomen e dites , dy dhoma te gjumit , tri ballkona , banjo kuzhina dhoma e punes , parking dhe oborr , entereri eshte komplet i ri po ashtu edhe ndertimi i apartamentit ka startuar ne shtator
kontaktoni ne 045 595 599
Informata rreth publikuesit
rinon
Prishtinë
044145818
Arberi ish dragodan afer restoran PINOCCHIO [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »