SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Shtepit
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
119482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtëpi, shtëpit janë të ndara dhe posedojn nga tre ari trull, shtëpit janë të ndertuara me projekt dhe ndertimi është bërë nën mbikqyrjen e aritektit, shtepit jane vetem ndertim i vrazhdet, shtëpit janë të ish fabrika e amortizatorve dhe gjithashtu janë afer spitalit privat Medikus, shtëpit kanë të gjith infrastrukturen, ujin, rrymen dhe kanalizimin, përkthimin i menjehershem. Shtepit kan kete renditje
Bodrumi
1. Garazhë
1. Shpajz
2. Depo
1. Vendi per kamin

Përdhesa
1. Dhomë e dites
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
2. Ballkona

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo
3. Ballkona

Nenë kulmi:
1. Dhomë gjumi
1. Tersa rreth 38m2
cmimi eshte per njeren shtepi 95000
Shtepit mund te shiten ndaras.
044333222
Informata rreth publikuesit
Shemsi
Prishtinë
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »