SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira Breg te Diellit te _ ONTEXI MONT_
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit kompleski ONTEXI MONT e mobiluar ne tersi dhe komode , 80m2 kati i 6.
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Qmimin e ka 500 me gjith garazh ner banes, edhe mirmbajtja e baneses nvit prej 28 euro hyn ne kete qmim.
Pa garazh qmimi eshte 460, i dskutueshem.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »