SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese Moderne me qira
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
119524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit, ndertimi i Puhiza group afer Standardit. e tera e mobiluar dhe e paperdorur me pare
Banesa posedon
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Fjetje
-Dhome fjetje 2 Shtreter
-2 Banjo
-Ballkon i madh
-Koridor
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »