SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE LUKSOZE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
119528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese moderne me te gjitha mobiliet e reja dhe kualitative, ne lagjen Bregu i Diellit, objekti Puhiza, me nxemje qendrore
Banesa posedon
-Sallon me kuzhine dhe trepezari
-Dhome Fjetje
-Banjo
-Koridor
-Ballkon i Madh ( me dy tavolina ne te)

Kontakt-Viber_WhatsApp

045 19 00 19 ose 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »