SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 80,2m2 (Mobiluar) Kati i Parë + Lokali-23m2 + Garazha
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
119533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje
Shitet Banesa 80,2m2 Kati i Parë e tëra në gjendje të rregulltë (Mobiluar) Lokali 23m2, si dhe Garazha
Banesa ndodhet për balle Mega Market Mentorit, ose per ballë banesave të Vizionit me pamje nga Rruga. 8 min larg qytetit.
Lokali Gjindet my në hyrjen Kryesore të baneses
Qmimi shum i arsyeshem, 78,000 Euro (Me Marrveshje)
Te trijat,shiten si paket, nuk ndahen.
Teli Kontaktues : 044-694-141
Informata rreth publikuesit
Selim
Ferizaj
044-694-141
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »