SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tokë në në Fsh Jezerc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Madhësia :
3 m²
ID e produktit :
119536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshëndetje të Nderuar Klientë ! • Shiten/ et Tokë/ a në Fshatin Jezercë. Komuna e Ferizajt me të gjithë Infrastrukturën për Jetesë: • Ujë. • Rrymë. • Rrugë. • Telefonë. (VALA 900) Tjera: Toka është shumë e përshtatshme dhe për Kultivime Bujqesore, etj. Toka është pronë private dhe i tërë dokumentacioni është në gjendje të rregulltë, si dhe është pronë Shqiptari. Toka Gjithashtu është e përshtashme pë ndërtim të Villave, si dhe Objekteve tjera për qëllime Biznesi, si dhe Atraksioni /e dhe Komerciale. - Toka ndahet me parcella, minimumi 2-3 ari..dhe më shumë.
Ju Mirëpresim! Qmimet e Tokes varijojnë, mvaret nga vendi se ku zgjidhet toka:
Personi Kontnaktues është : Selim Shabani E-mail:
Tel Kontaktues është : 044-694-141
Ndërkombëtare :+377 (0) 44 694 141.
Informata rreth publikuesit
Selim
Ferizaj
044-694-141
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »