SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne afer Qendres
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
119545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet Banesa me qira e cila gjendet te xhamia "4 Llullat" apo saktesisht mbrapa bankes KEP ne rrugen Mustafa Kruja.

Banesa ne fjale eshte ne katin e 5, por ka lift pasiqe objekti eshte i ri, ka 56 metra katror,
Banesa posedon
- 1 dhome gjumi me krevat 2-sh,
- banjo, Ballkon
-sallonin dhe kuzhinen
- te gjitha te mobiluara.

Leshoj banesen vetem per familjare (e preferuar çift) dhe nderkombetare.

Marreveshja duhet te jete patjeter me kontrate afatgjate.

KONTAKT_Viber_Arberi

045 19 00 19 0se 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »