SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SUPER Banesa ne Fush Kosove - Kodi 0689
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Super Banesa ne Fush Kosove - Kodi 0689

Lokacioni: Rruga Nena Tereze perball Apollonis

Siperfaqe: 76 m2

Kati 10

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Banesa Posedon:

- Banesa eshte extra e mobiluar ku posedon llaminat dhe dyert ngjyr te bardhe.

- Dhoma e gjumit per qift eshte komplet me mobile te bardha, perdet shkojn ne ngjyr vjollce e qelt. Dhoma eshte detikuar per qifte dhe e rehatshme per gjum, pamjen nga Perendimi.

- Dhoma e 2 eshte e mobiluar vetem ormonet montues me ngjyr te bardh dhe perdet bardh dhe vjollce te qelt, pamja ka lindja dhe ndriqim max, eshte dhom komode dhe e rehatshme per 1 person
.
- Salloni me Kuzhin eshte e mobiluar komplet me mobile extra, kuzhina eshte me komplet teknik dhe garancion 5 vite, kuzhina posedon: en larse, frigorifer dhe friz, shporet, mikrovale, aspirator. kuzhina eshte e bardhe dhe trepezaria eshte per 4 dhe 6 persona.

- Salloni eshte e mobiluar komplet kur reflekton ngjyra e bardh dhe e pembe , muri eshte me rafaello ku eshte edhe Tv 32Incha, te gjitha paisjet jane te porositura nga firmat me te njohura ne kosov.
- Koridori posedon siperfaqe te mjaftushem dhe eshte e shfrytezushme, ne koridor gjindet nje ormon montus dhe shum i shfrytezueshem, komplet koridori eshte e mobiluar me ngjyr te bardh.

- Ballkoni ka siperfaqe te mjaftushem per 4 deri 6 karika dhe ka pamje fantastike nga Prishtina dhe Fush Kosova.

- Banesa eshte me pamje ka Lindja dhe Perendimi eshte e mobiluar me extra mobile dhe 2 ngjyresh te bardh dhe te pembe te qelt.

Banesa ka qetsi maximale dhe izolim shum te mire.

- Banesa me siperfaqen qe posedon eshte e shfrytezushme maximale dhe komode per familjar.

- IPKO me Pakon DUO PREMIUM HD eshte e paguar deri me daten 05.01.2017

- Banesa Shitet komplet me mobile dhe teknik.

Çmimi €46.000 Fix

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »