SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 7-ari truall ne Prishtinë, qmimi 12.000 Euro per ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
119562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes truallin në siperfaqe prej 7-ari, Trualli është afër rrethit për Mitrovicë, (Afër komunës së re të Prishtinës) rruga për tek Zona Industriale- Fushë Kosovë.
Trualli posedon tërë dokumentacionin e nevojshëm dhe është prone e ynja aktualisht.
Qmimi është 12,000 euro për ari. Rruga deri tek trolli është e shtruar me kocka nga komuna, dhe ka edhe rrjetin elektrik.
Kontaktoni në numrin e Tel:
+37744295783 (vibber).
Informata rreth publikuesit
Driton
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »