SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Banes per blerje por me pages me Keste
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
119585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj Banes ne Burim . Banesa duhrt te ket se paku 2 dhoma gjumi dhe Sallon dhe Kuzhin. Pagesen mund ta bej vetem me keste qdo muaj ose me marrveshje. Nese keni nje banes ju lutem na kontaktoni permes Viberit pasiqe jetojm ne Perendim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujta
Burim
00491729340171
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »