SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali/Shtëpia në Bardhosh leshohet me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '14
ID e produktit :
11959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali/Shtëpia në qender të Bardhoshit, mu pranë Albi Marketit leshohet me qira. Është vend shumë i frekuentuar për banoret e Bardhoshit dhe shumë fshatrave përreth, poashtu dhe për banorët e Podujevës, që të gjithë duhet të kalojnë pranë lokalit/shtepisë.Lokali/shtepia janë afer rrugës magjistrale Prishtinë – Podujevë ku një katë i ka afër 170 m2. Momentalisht kati i dyte është i leshuar me qira, por do të lirohet së shpejti.Për me shumë info telefono në:

Mob: 049 777 578
Informata rreth publikuesit
K
Prishtinë
049 777 578
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »