SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
119598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin ne Bivolak Komuna e Vushtrrisë.Shtepia eshte 75 m2 ka 3 dhoma gjumi dhe 2 podruma 25m2 njeri podrum eshte sallon dhe kuzhinē .Shtepia eshte 1 katshe

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehdi
Vushtrri
045892419
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »