SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5.5 ari truall në Kodren e Trimave
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '14
ID e produktit :
11961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5.5 ari truall në Kodren e Trimave, afer stacionit policor. Me infrastruktur, ujë, rrymë dhe kanalizim. Perkthimi I menjëhershëm.

Çmimi për ari: 9500€

Për me shumë info telefono në:
Mob: 044 718 720
Informata rreth publikuesit
K
Prishtinë
049 777 578
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »