SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banesa në Fushë Kosovë M1
Çmimi :
€41,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:43
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
119629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 69m2 në Fushë Kosovë, afer JYSK-ut, kati i II-të, pamja: Lindje.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon.
Ndertim i ri dhe gjithqka ne rregull me dokumenta.
Çmimi: 41400

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »