SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit.
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:24
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
119630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit.
Banesa gjendet në lagjen Bregun e Diellit te banesat ngjyrë hiri në bllokun e VII-të dhe është në katin e I-rë. Banesa ka ngrohje qëndrore me qytet (TERMOKOS). Shitet e MOBILUAR.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 : 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »