SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj me qira banese gazonjerk
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
119634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj nje banes me qera, gazonjerk. Te jete e mobiluar dhe mundesishte ne keto lagje. Slovenia Sporti, Bajram Kelmendi, Mrapa Teatrit, Qafa si dhe Qender.

Numri i telefonit 044 621 933
Informata rreth publikuesit
Agneta
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »