SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Qender Rr. Luan Haradinaj perball Policis.
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne qender gjendet ne rr. "Luan Haradinaj" perballe policise ne qender, kati i trete dhe ka 106 m te shfrytezuara. Banesa eshte e bashkuar nga dy banesa gje qe posedon kuzhinen me trapezari, dhomen e dites, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy korridor, tre ballkona dhe podrumin...ka nxemjen e qytetit si dhe klime per veres ... Eshte e pershtatshme per banim por edhe per afarizem .Çmimi 180 000 i negocushem
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »