SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 8 Ari Truall në Veternik M1
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:48
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
119639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitetn 8 ari truall në Veternik, Qagllavic afer forteses dhe Lagjes NIC, me infrastruktur te plotë dhe shumë i pershtatshem për ndertim të shtepisë. Me dokumenta ne rregull pronar shqiptar.
Çmimi: 14000€/ari

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »