SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 78m2 me qira ne Qender afer Kino "ABC",
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
119650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 78m2 me qira ne Qender afer Kino "ABC",
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshem per banim.
Çmimi eshte 450euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »