SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten shtëpit
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:51
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
119657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtëpi, shtëpit janë të ndara dhe posedojn nga tre ari trull, shtëpit janë të ndertuara me projekt dhe ndertimi është bërë nën mbikqyrjen e aritektit, shtepit jane vetem ndertim i vrazhdet, shtëpit janë të ish fabrika e amortizatorve dhe gjithashtu janë afer spitalit privat Medikus, shtëpit kanë të gjith infrastrukturen, ujin, rrymen dhe kanalizimin, përkthimin i menjehershem. Shtepit kan kete renditje
Bodrumi
1. Garazhë
1. Shpajz
2. Depo
1. Vendi per kamin

Përdhesa
1. Dhomë e dites
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Teras

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo
1. Teras

Nenë kulmi:
1. Dhomë gjumi
1. Tersa rreth 38m2

Çmimi eshte 95000 per njeren shtepi.


mobil.044333222
Viber +37744333222
Informata rreth publikuesit
shemsi
+37744333222
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »