SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj Banesën me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
119663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qira ne lagjen tophane, banesa eshte ne katin 6, dy dhoma gjumi,sallon,kuzhine,dy banjo, ballkon.
Uje dhe rryme 24h, lifti gjithmone funksional.
Banesa eshte 76m2. Per me shum info kontantoni ne 044805505
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prishtinë
044157003
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »