SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne Prizren
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:50
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
119699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne fshatin Sreckë, shitet me 8.9 ari oborr, plus dy parcella 17.43 ari dhe 5.95 ari.
Vend i pershtatshem per villa, me infrastrukture komplete.


Cmimi 65.000 euro.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »