SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR SHITJE Banesa në lagjen Dardania
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesa në lagjen Dardania në Prishtinë përballë Termokosit

89m² (105m² faktitke) | 3 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon

Në katin e gjashtë të një objekti (ndërtim i vjetër) me ashensor ndodhet kjo banesë komplet e mobiluar me sipërfaqe 89m² Netto (105m² faktitke) të shpërndarë në 3 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë të veçuar, banjo dhe koridor.

Banesa ndodhet në një zonë shumë të qetë, afër shkollës dhe pikave tjera të interesit të rëndësishme për një jetë sa më komode si dhe parking rrugor të mjaftueshëm.

Çmimi: 145'000€ (me mobilje)
135'000€ (pa mobilje)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #banese #shitje #dardani #prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »